Adapter kątowy N męski na N męski Złącze RF typu N męski Złącze adaptera kabla koncentrycznego RF
Złącze RF Telsto charakteryzuje się zakresem częstotliwości roboczych DC-3 GHz, doskonałym współczynnikiem SWR i niską pasywną intermodulacją. Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania w stacjach bazowych sieci komórkowych, rozproszonych systemach antenowych (DAS) oraz w aplikacjach małych komórek.
Adaptery koncentryczne to idealne rozwiązanie umożliwiające szybką zmianę rodzaju lub typu złącza w już zakończonym kablu.
Złącze koncentryczne Telsto RF, kątowe, z wtykiem męskim N na męski N, o impedancji 50 omów. Zostało wyprodukowane zgodnie z precyzyjnymi specyfikacjami adapterów RF i charakteryzuje się maksymalnym współczynnikiem SWR 1,15:1.
W tej serii stosuje się zarówno zaciskanie, jak i kończenie kabli zaciskiem.
| Zakres temperatur | -55~+155°C (kabel PE -40~+85°C) |
| Impedancja | 50Ω |
| Wibracja | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały 11 GHz |
| Strata wtrąceniowa | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Wytrzymałe napięcie | 2500 V rms na poziomie morza |
| Napięcie robocze | 1000 Vr.ms na poziomie morza |
| Rezystancja izolacji | >= 5000 MΩ |
| Siła mocowania nakrętki sprzęgającej | 450N |
| Trwałość | >= 500(cykli) |
| Rezystancja styku | Styk środkowy <=1mΩ |
| Zewnętrzny styk <=1mΩ | |
| Współczynnik fali stojącej napięcia | Prosta <= 1,15/6 GHz |
| Kąt prosty <= 1,25/6 GHz |
● Adapter typu N męski na N męski ma korpus kątowy. Ten kątowy adapter koncentryczny N to kątowy adapter RF o kącie 90 stopni.
● Typ: złącze kątowe 90 stopni typu N męskie do męskiego, adapter M/M, adapter koncentryczny RF.
● Szerokie zastosowanie w urządzeniach radiowych i instrumentach do podłączania kabli koncentrycznych RF. Można go wymieniać z podobnymi produktami międzynarodowymi.
● Kolor: srebrny, niklowany.
| Produkt | Opis | Numer części |
| Adapter RF | Adapter 4.3-10 żeński na DIN żeński | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adapter 4.3-10 żeński na męski DIN | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adapter 4.3-10 męski na DIN żeński | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adapter 4.3-10 męski na męski DIN | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Opis
Adapter RF kątowy N-męski do N-męskiego
| Materiał i powłoka | |
| Kontakt z centrum | Mosiądz / Srebrzenie |
| Izolator | PTFE |
| Ciało i przewodnik zewnętrzny | Mosiądz / stop platerowany trójstopem |
| Uszczelka | Guma silikonowa |
| Charakterystyka elektryczna | |
| Charakterystyka Impedancja | 50 omów |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały ~6 GHz |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥2500 V skuteczne |
| Rezystancja styku środkowego | ≤1,0 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤0,25 mΩ |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,15 dB |
| SWR | ≤1,15 prosty;≤1,25 kąt prosty |
| Zakres temperatur | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Wodoodporny | IP67 |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
