Adaptery produkowane przez Telsto Development Co., Limited występują w szerokiej gamie różnych konfiguracji, na przykład w obrębie serii lub między seriami, o konstrukcji prostej lub kątowej, a niektóre także z możliwością montażu na panelu.
Są one klasyfikowane według typowych zastosowań, z których każde wymaga specyficznych właściwości. W tym katalogu istnieją cztery główne grupy, oznaczone kodem kolorów: standardowe, precyzyjne, o niskiej pasywnej intermodulacji (PIM) i adaptery szybkiego łączenia.
Adapter RF Telsto charakteryzuje się zakresem częstotliwości roboczej DC-3 GHz, doskonałym współczynnikiem SWR i niską pasywną intermodulacją {Niski PIM3 ≤-155 dBc (2×20 W)}. Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania w stacjach bazowych sieci komórkowych, rozproszonych systemach antenowych (DAS) i aplikacjach małych komórek.
| Produkt | Opis | Numer części |
| Adapter RF | Adapter 4.3-10 żeński na DIN żeński | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adapter 4.3-10 żeński na męski DIN | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adapter 4.3-10 żeński na N męski | TEL-4310F.NM-AT | |
| Adapter 4.3-10 męski na DIN żeński | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adapter 4.3-10 męski na męski DIN | TEL-4310M.DINM-AT | |
| Adapter 4.3-10 męski na N żeński | TEL-4310M.NF-AT | |
| Adapter kątowy DIN żeński na DIN męski | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adapter N żeński na DIN męski | TEL-NF.DINM-AT | |
| Adapter N żeński do N żeński | TEL-NF.NF-AT | |
| Adapter N męski na DIN żeński | TEL-NM.DINF-AT | |
| Adapter N męski na DIN męski | TEL-NM.DINM-AT | |
| Adapter N męski na N żeński | TEL-NM.NF-AT | |
| Adapter kątowy N męski na N męski | TEL-NM.NMA.AT | |
| Adapter N męski na N męski | TEL-NM.NM-AT | |
| Adapter kątowy 4,3-10 żeński na 4,3-10 męski | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| Adapter RF kątowy DIN żeński na DIN męski | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Adapter RF N żeński kątowy do N żeńskiego | TEL-NFA.NF-AT | |
| Adapter z wtykiem N na wtyk 4,3-10 żeński | TEL-NM.4310F-AT | |
| Adapter kątowy N męski na N żeński | TEL-NM.NFA-AT |

Model:TEL-4310M.DINM-AT
Opis
Adapter 4.3-10 męski na męski DIN
| Materiał i powłoka | |
| Kontakt z centrum | Mosiądz / Srebrzenie |
| Izolator | PTFE |
| Ciało i przewodnik zewnętrzny | Mosiądz / stop platerowany trójstopem |
| Uszczelka | Guma silikonowa |
| Charakterystyka elektryczna | |
| Charakterystyka Impedancja | 50 omów |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały ~3 GHz |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥2500 V skuteczne |
| Rezystancja styku środkowego | ≤3,0 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2,0 mΩ |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,3 dB przy 3 GHz |
| SWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Zakres temperatur | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Wodoodporny | IP67 |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
