Anteny/Stacje bazowe/Nadawanie/Zestawy kabli/Komórkowe/Komponenty/Instrumenty/Radio mikrofalowe/Mil-Aero
PCS/Radar/Radio/Satcom/Ochrona przeciwprzepięciowa WLAN
1. Dostosowujemy również produkty specjalne do wymagań naszych klientów. Wystarczy, że przedstawisz nam swój rysunek, próbkę lub inne szczegóły, a my je wyprodukujemy. Możesz również przesłać nam szczegółowe parametry techniczne, takie jak IMD, VSWR, powłoka galwaniczna itp.
2. Próbka jest dopuszczalna.
3. Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Opis
Złącze kątowe N męskie do kabla superelastycznego 1/2″
| Materiał i powłoka | |
| Kontakt z centrum | Mosiądz / Srebrzenie |
| Izolator | PTFE |
| Ciało i przewodnik zewnętrzny | Mosiądz / stop platerowany trójstopem |
| Uszczelka | Guma silikonowa |
| Charakterystyka elektryczna | |
| Charakterystyka Impedancja | 50 omów |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały ~3 GHz |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥2500 V skuteczne |
| Rezystancja styku środkowego | ≤1,0 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤0,2 mΩ |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,12 dB przy 3 GHz |
| SWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Zakres temperatur | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Wodoodporny | IP67 |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
