Cechy: Wyjątkowy wygląd Nadaje się do zwykłego montażu sufitowego Szerokie pasmo częstotliwości, niska fala stojąca, silne właściwości przeciwzakłóceniowe.
| Przedmiot | Specyfikacje |
| Zakres częstotliwości | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Osiągać | 3±1dBi/4±1dBi |
| SWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Polaryzacja | Pionowy |
| Szerokość belki poziomej | 360° |
| Szerokość belki pionowej | 85±15°/55±15° |
| Maksymalna moc | 50 W |
| Typ złącza | N-Kobieta |
| Średnica | Ø164x94mm |
| Kolor | Biały |
| Temperatura | Praca: -40℃~+60℃ |
| Zakres wilgotności względnej | 5%~95% |
| Metoda montażu | Mocowane za pomocą śrub |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
