Cechy: Wyjątkowy wygląd Nadaje się do zwykłego montażu sufitowego Szerokie pasmo częstotliwości, niska fala stojąca, silne właściwości przeciwzakłóceniowe
Zastosowanie: System GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/WLAN o zasięgu dookólnym wewnątrz pomieszczeń
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Wymiary | 204X115 mm |
| Waga | 0,5 kg |
| Materiał grzejnika | Mosiądz srebrzony |
| Materiał osłony radaru | ABS |
| Kolor osłony radarowej | Kość słoniowa |
| Wilgotność operacyjna | < 95% |
| Temperatura pracy | -40~55 ℃ |
| Specyfikacje elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Osiągać | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| SWR | ≤1,4 |
| Polaryzacja | Pionowy |
| Okrągłość wzoru, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Szerokość belki pionowej | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50 W |
| Złącze | N Kobieta |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
