Cechy: Wyjątkowy wygląd Dobra odporność na uderzenia, wodoodporność i odporność na korozję Standardowe zestawy montażowe do trzymania słupa Zoptymalizowane wymiary Zaprojektowany w oparciu o technologię szerokopasmową, średni zysk, niski współczynnik fali stojącej
Zastosowanie: System GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi
Postępuj zgodnie z tymi procedurami, aby zainstalować antenę z drążkiem mocującym, wyreguluj kąt nachylenia anteny, dokręć śruby, wkręty i nakrętki. (1) Zestawy montażowe w kształcie litery L powinny być wyrównane śrubą anteny, załóż podkładkę płaską, hak sprężynowy, zakrętkę po kolei, a następnie zabezpiecz nakrętką. (2) Pręt gwintowany w kształcie litery U M6 przeszedł ząbkowany i zestawy montażowe w kształcie litery L, trzymał antenę z drążkiem o średnicy 35-50 mm, a następnie zabezpieczył nakrętką. (3) Aby uzyskać najlepszy sygnał, wyreguluj kąt nachylenia anteny poprzez położenie otworu w zestawie montażowym w kształcie litery L, a następnie zabezpiecz wszystkie nakrętki i uszczelnij koniec złącza antenowego. (4) Wysokość montażu powinna być większa niż 3 metry od poziomu podłoża, a także pobliskie obszary montażu nie mają wysokich budynków i większych metali. Innymi słowy, teren jest otwarty z boku.
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Wymiary | 210x180x44mm |
| Waga | 0,6 kg |
| Materiał grzejnika | Mosiądz srebrzony |
| Materiał osłony radaru | ABS |
| Kolor osłony radarowej | Kość słoniowa |
| Wilgotność operacyjna | < 95% |
| Temperatura pracy | -40~55 ℃ |
| Specyfikacje elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Osiągać | 7dBi 8dBi 9dBi |
| SWR | ≤1,5 |
| Polaryzacja | Pionowy |
| Szerokość belki poziomej | 90 70 70 |
| Szerokość belki pionowej | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50 W |
| Złącze | N Kobieta |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
