Cechy
◆ Szerokie pasmo częstotliwości 698-4000MHz
◆ Zasięg 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Niska pasywna intermodulacja
◆ Niski współczynnik SWR i strata wtrąceniowa
◆ Wysoka izolacja, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, IP65
◆ Szeroko stosowane w rozwiązaniach wewnątrzbudynkowych
| Charakterystyka elektryczna | |
| Charakterystyka Impedancja | 50 omów |
| Zakres częstotliwości | 698-2690 MHz |
| Maksymalna moc | 200 W |
| Izolacja | ≥20 dB |
| SWR | ≤1,25 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-155 |
| Typ złącza | DIN-żeński |
| Ilość złączy | 6 |
| Temperatura pracy | -30-+55℃ |
| Aplikacje | IP65 |
Instrukcja montażu superelastycznego kabla N lub 7/16 lub 4310 1/2″
Struktura złącza: ( Rys.1 )
A. nakrętka przednia
B. nakrętka tylna
C. uszczelka

Wymiary zdejmowania izolacji pokazano na schemacie (rys. 2), przy zdejmowaniu izolacji należy zwrócić uwagę na:
1. Powierzchnię końcową przewodu wewnętrznego należy sfazować.
2. Usuń zanieczyszczenia, takie jak osad miedzi i zadziory na powierzchni końcowej kabla.

Montaż części uszczelniającej: Przykręć część uszczelniającą wzdłuż zewnętrznego przewodu kabla, jak pokazano na schemacie (rys. 3).

Montaż nakrętki tylnej (rys. 3).

Połącz nakrętkę przednią i tylną, przykręcając ją zgodnie ze schematem (rys. (5)).
1. Przed wkręceniem należy posmarować pierścień uszczelniający warstwą smaru.
2. Trzymając nakrętkę tylną i linkę nieruchomo, przykręć korpus główny do korpusu tylnego. Przykręć korpus główny do korpusu tylnego za pomocą klucza francuskiego. Montaż jest zakończony.
